Këshillë nga Daut Demaku

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Këshillë nga Daut Demaku

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Feb 24, 2010 1:07 amKëshillë nga Daut Demaku

E di qe ka shumë njerëz që e kanë humbur shijen e jetës, që janë strukur diku në qoshet e dhomave të tyre, dridhen prej frike, e kanë vrarë vetëbesimin,e kanë humbur dashurinë ndaj vetes. Të gjithëve po ua them një fjali - qe e them zëshëm: Kurrë mos e përdorni fjalën “nuk mundem”. T’i bini me shqelma fjalës “nuk” dhe ...le të mbetet fjala “mundem”, sepse: për të gjallin kurrë nuk mbyllen të gjitha dyert e jetës!
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi