URIME NGA MIQËT

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

URIME NGA MIQËT

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Jan 02, 2016 12:56 pm

URIME NGA MIQËT


URIME

Se kendejmi, e kam edhe nje urim special per mikun tim te zemres, per veprimtarin, rapsodin dhe poetin Agim Gashi; uroi qe ne kete vit Agimi yne ta mund semundjen dhe te na kethehet serish fuqishem me kenget e tija te mira...

Haxhi Muhaxheri
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi