SI PO PERSERITE HISTORIA?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

SI PO PERSERITE HISTORIA?

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Nov 28, 2015 8:56 pm

SI PO PERSERITE HISTORIA?


Sot për festen e flamurit të arrestohen njerzit, deputetet dhe kalimtaret e rastit, kjo tregon kjart se sa thellë ka sharrue kjo Qeveri e sotme në dhunë dhe në ujrat e turbullta të krimit që për sa vite nuk u ngi gjak.. Kjart shifet, dhe ska aspak dyshime se Qeveria jonë mban në vete nja 70% të personelit Udbasha, shikista e kalaveshista që punojnë në shkatrrimin e shtetit e në interes të Serbisë.
Kur në marshin e qetë, ishin prezent gra, fëmijë, pleq e plaka, gjeten rastin të kryhen arrestime, kur kriminel dhe vrases mbahen në Parlament e Qeveri.
Marrja e Zotit jemi bërë.Për gjakderdhje kësaj radhe është vetë shteti diktatorial i Hashim Prontos e Isa Isisit!


Agim Gashi
Foton e rregulloi Reshat Murati!
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI PO PERSERITE HISTORIA?

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Nov 28, 2015 9:01 pm

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI PO PERSERITE HISTORIA?

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Nov 28, 2015 10:01 pm

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI PO PERSERITE HISTORIA?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi