VIZITA NGA FAMILJA GERLICA

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

VIZITA NGA FAMILJA GERLICA

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Nov 14, 2015 6:11 pm


Në foto me familjen Gerlicaa dhe lulet e sjella nga kjo familje bujare!
VIZITA NGA FAMILJA GERLICA


Sot në vizitë ishin bashkëshortet Zyrafete dhe Nexhmedin Gerlica për çka i falenderoj shumë.Kjo familje nga Kaçaniku, me banim në Gjermani, gjithmonë më përkrahen, më vizituen dhe më ndihmuen.
Mi percollen edhe përshëndetjet nga miku Imri Trena me radion Zëri i Arbërit.
Në foto me familjen Gerlicaa dhe lulet e sjella nga kjo familje bujare!avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi