PASKA SHKRUE LABI N`MOQALISHTEN E TASJANIT

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

PASKA SHKRUE LABI N`MOQALISHTEN E TASJANIT

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Nov 10, 2015 6:43 pm

PASKA SHKRUE LABI N`MOQALISHTEN E TASJANIT


Më tha dikush se Labinot Tahiri ta paska ba tetë me dy. U bë real ai që më shkroi, dhe tha se nga 20 deri në 100 euro po i paguen ata që shkruajnë keq kunder meje. Eh, labi i shkretë. Me para të pista kollaj me pague kalavesha pa asnjë ditë shkoll e me u kerlesh kunder meje. POr ske kaçik o mashkull, se i ri je ti.Kur unë kam hanger plumba nga serbet e Beogradit, baba yt shkruante se "U plagos Agim Gashi", ndersa ty akoma të bante në duçit e tij. Dhe sot, azailanti i përzanë nga Gjermanui, me tallava na u paska bë "patriot", na u paska bë edhe pisnismen, "artist" e politikan. Por mos harro, se ke nis me u bë edhe hajvan, apo jo? Sa njeriut je duke i shkue në nerva me sjelljet tua antikombëtare o tallavxhi. Mos e zgjat më shumë, se e zgjati edhe unë pastaj.Për ty e kam.


Labinot Tahiri
Sa shumë pluhur qohet për njerëz që punojnë jam bindur edhe vetë!
Të nderuarë miq që jeni afêr 200000persona në faqën time, po ashtu edhe publik i dashtun shqiptarë shikojeni nje njeri të moshuar se sa eshte ne gjendje te shkruaj zi e terr per ata qe kane hallin e atyre se a kane me hanger e me pi! 
Normal se kam mbrojtur atë që duhet të mbrohet sepse ishte realitet.

Kush është ky Kaçkavall që mundohet të thot diqka që të më zbraps nga punet e mia!
Ndoshta ketij tipi, i paska penguar qe nuk kam mbrojtur ndonje SERB, e u mundu mem njellos, por jo jaranit do jesh shumm i lodhur ne kete aspekt sepse mua per te me njellos mundet vetem Zoti, jo ti dhe askush ne planet madje as NANA IME qē para disa muajve ma ke perqeshur por nuk kam bere zë sepse ti kam rrespektuar vitet, por nga sonte do jesh i pa dobishem nga ana ime!!!
Ky meriton dekorim të mire nga nje koment nga te gjithe personat qe më ndjekin mua dhe qe e dijnë se hala nje te keqe nuk i'a sjella shoqerise shqiptare.
Shikojeni se cfar qenka ky tipi Agim Gashi hahaha!
Ky neser mund te na quaj edhe Shkije!!
Unë ja shkruajta te shkrimi i tij.Nëse e ka hjek atje, këtu e keni:


Agim Gashi 


O Labinot Tahiri, unë jam ky që jam, me 50 vjet veprimtari arti, patriotizmi, pajtimi e humanizmi por kur tallava skam këndu, kurr skam vjedh si ti, kurr skam shitë motra shqiptare në pufet e Evropes, kurr smë ka perzanë Gjermani si ty, kurr skam anu nga turko-arabet e me harrue kombin tim, dhe kurr hajn e mafioz si ti skam qenë.
Andaj kujdes, se informtat që kam mbledh për ty, nëse do ti bëj publike, atëherë ti do të jesh fajtor e jo unë.
Ruaj ti "vlerat" tua që i ke futi në shamia, e pastaj eja e flasim bashkë. Unë jam ndoshta kaçkavall, edhe kaçkavalli hahet, por mut si ti nuk jam, e ti as nuk hahesh:
Mos u mundo me ba dyrek prej muti se nuk bahet. 
Ti je i veshur me miliona, para të dyshimta droge e gjaku, por mbaje medn se nuk ja shef hajrin:Humaniteti nuk bëhet për lavd.
Andaj, gomaret si ti edhe me ari me i vesh, prap gomar mbesin!

Mos e fshi komentin!Këtu isha në Ferizajin tënd.Atëherë ti akoma ke ndej me shkijet tu kojshi e ke loz guxha n´mahall!
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi