CILI NA KENKA KY TRIM ALBB GASHI?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

CILI NA KENKA KY TRIM ALBB GASHI?

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Nov 10, 2015 6:14 pm

CILI NA KENKA KY TRIM ALBB GASHI?
Lexojeni lart këtë shkres të Labb Gashit i cili thotë se jeton në Gjermani.
Tetdhet e pesë milion jetojnë vetëm në Gjermani ku jeton kjo farë.Kush e ka edukuar kështu pra?Dhe ja çka shkruan:


Albb Gashi O kena me ju pre juve katolikve, skena me ju lon gjall !!!
Më pëlqen · Përgjigju · 15 orë më parë
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi