DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Nov 10, 2015 4:39 pm

DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË-

Grupet radikale islamiste, që janë të zhytura direkt apo indirekt, që jetojnë në Kosovë, Maqedoni, Luginë dhe Shqipëri, që nga mbrëmë spo i ndalin sulmet e tyre talibaneske.
Si pretekst moren ë ua qita një poezi mjekrroshava që mbrojnë shtetet arabe të cilat të gjithat votuen kunder Kosoves dhe atdheut të shqiptarëve (Jo të këtyre grupeve), si dhe një kritikë që ia bëra një PDK-isti, një shund këngëtari, një falsifikat humanitari, një të smuri e një të përndjekuri nga Gjermani, i quajturi Labinot Tahiri, dhe më spo ndalen.Këto sulme janë të koordinuara mirë përmes djemëve e vashave të reja me moral krejt të thyer njerzore, me këta të rinjë pa edukim familjar e që ranë nënë stihitë e xhamive të ndertuara me parat e marra në lumej gjaku, me parat e atyre vendeve ku prehen kokat dhe me parat e serbosllavisë që një shekull na vrau, dhunoi, plqçtiti e na nënshtroi.

Marrja e Zotit jemi bërë, Zot ky që nuk po ngurron me na mallkue sepse më nuk shkojmë me urdhëart e Zotit por me urdhërat e hoxhollarëve vehabi të paguar nga Serbia!
Burim Shabani


Omer Veseli


Musa D.Ymeri

Labinot Pacilli


Leonard GashiKujtim IseniKorab Koki KrasniqiBujar Salihu


Albb Gashi Albb GashiGenton Rama


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Tue Nov 17, 2015 5:30 pm, edituar 3 herë gjithsej
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Nov 10, 2015 4:56 pmArdian Sallahu- Thotë se e ka pas baben luftar dhe se paska te drejte me sha e me sulmu e me kercnu kend po dojka ky.Blerim Zekaj
Granit ST tha :Phuuu Nanen Ta Qifsha - dhe iku!Herolind Isen


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Tue Nov 10, 2015 6:05 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Nov 10, 2015 6:00 pm


Arsim Fazliu


Endro KukajLule Lule
- Dreqi mundet me ja ditë emrin!Beti F. Ajeti


Gezim Kryeziu
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Nov 10, 2015 9:11 pm


Rimmi Xh Sylejmani
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Nov 10, 2015 9:49 pmDorutina Kuqi
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Nov 10, 2015 10:57 pmFidan SH Gashi

[ltr]
Ti  qifsha  ropt  ne pidhë  more  idijotin  e nanes  Ti sje shqiptar . Po qa ka dallmi feja   a je musliman a kotoli me renci me kan shqipta o majmun  se ski gjak shqiptari ti po gjak qenit ki ti  e ropt ne pidh ti qifsha  more majmuni i qenit ti pom kallzon se qka jon moslimane    me ranci me kan idrejt ne jet  ai qe usht shqiptar me zemer ati si ha kari per feh   . Po ti sje shqiptar po je ose shkavell ose malazez ose grek i karit ty tflen zemra m
[/ltr]
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Nov 10, 2015 11:10 pm
2015-11-10 9:05.MD

Liridon Pacolli

[ltr]
Ti jaran e hek qat foto labinot pacolli ja pa ti qi krejt rob e robi qa i ki sko me lan
[/ltr]
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Nov 10, 2015 11:21 pmIlir Reshani
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Nov 10, 2015 11:26 pmNaser Arifi 
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 11, 2015 2:47 amRizah Bajrami
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 11, 2015 12:35 pmMusë Musa
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 11, 2015 1:08 pm


Arian Fatbardha Zogaj
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 11, 2015 1:43 pmFlamur Beqiri 
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 11, 2015 1:44 pm


Safet Elshani
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 11, 2015 1:59 pm


Denis Hyseni
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 11, 2015 2:08 pm


Agron Latifi
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 11, 2015 2:22 pmJeta Embel
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 11, 2015 2:25 pmXhabir Ramadani
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 11, 2015 4:35 pmPetrit Beqiri
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 11, 2015 4:36 pmHoxha NazifHoxha NazifNa paske qit pun pak agim gashi  dej te dera per dy fjal tani mateper Labinot Tahirin krejt Kosova qohet nkom o ti kqyr qka po shkrun po mos ndrro fjal ma ato ki mi than perseri para deres ton shok mos harro ni koh te afert dej ka ti
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 11, 2015 4:54 pmLiridon Hoti

Liridon Hoti Ma mir o mi kshyr punt e juve e jo me ja shurdhu karin labinot tahirit qysh bon pare edhe rrin ton kohen tu ju nimu t varfniv edhe ju katolik t mutit a qka jeni qe e keni ni fe si t shkavit kshyrni punt e juve e lene shefqet krasniqin rahat mos e hani n'beth shum
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 11, 2015 4:59 pm

Nehat Krasniqi · Shok/shoqe me Vehbi Ahmeti
O agaim muti ta qifsha at nane more mut se ti je kan shpihu i shkaut mor qen bir qen qysh nuk po te vjen marr per qen qi po poston ksi sen more shaun e nanes ta qifsha se ma mir nana jot te kish ba nji mut e mi ka qit nji peme se sa ty burri plak me ofendu gjin se me kan ti ne ks moti ta kish rras naj kish naj plum
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 11, 2015 5:18 pm


Besi Mujaj
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 11, 2015 6:08 pm

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Nov 11, 2015 6:09 pmAhmed Zitrone
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DISA NGA TALIBANET SHQIPTAR QË SHAJNË E KERCNOJNË

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi