TERRORISTET VEPROJNË HAPTAS NË KOSOVË!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

TERRORISTET VEPROJNË HAPTAS NË KOSOVË!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Nov 07, 2015 12:12 pm

TERRORISTET VEPROJNË HAPTAS NË KOSOVË!
 
O, ju shteti dhe siguria e Kosoves!
O, ju që rreni popullin dhe atdheun se po na mbroni!
A mos vallë edhe ju jeni me terrorizmin?
Sdo të ishte çudi!

Ja ky është Bashkim Sefa, me mija shokë tjerë në Kosovë e vise tjera shqiptare, i cili shan e flliq shqiptarët që nuk e respektojnë xhihadin dhe terrorizmin. Haptas në rrjete sociale kercnon njerzit që dalin kunder terrorizmit islamik, shan figurat historike si Skënderbeun dhe Adem Jasharin, njërin e bën serb e tjetrin islamist-terrorist.
Dhe, sa duhet të presim që ju polici kosovare të veproni, ju që faleni në xhamia në kohë pune, që krekoseni për „suksese“ dhe aksione kunder terrorizmit, e në fakt kreret e grupeve të ISIS-it në Kosovë, veprojnë lirshëm, pa u pengue nga ju, policia e nga shteti.
A e dini ju pse ata veprojnë haptas? Sepse ju blenë juve me parat e nxjerra nga valët e gjakut të pafajshëm. Ju po e rreni Evropen, po e rreni popullin dhe vetëveten e juej sepse u shitet bashkë me strukturat e SHIK-ut.Në fakt, shumë policë e police, vasha e djem të kombit, i kanë duart e lidhura nga strukturat e larta të policisë. Nuk mund të veprojnë edhe kur i shofin[url=#20054579] afer[/url] e duke bërë gjëra kunder ligjit e shtetit. Kisha rastin të bisedoj sa isha në atdhe, dhe më besoni se janë për dhimbje.
Ka indikacione që SHIK-un dhe shumë krerë të saj, buxhetin e marrin nga këto grupe radikale, nga xhamiat dhe nga vetë BIK-u.

Unë dyshoj që mos edhe opozita ka marr para nga këto struktura. Ajo lëshon helme në parlament për gjërat që sdo të mund të kalojnë lehtë nga vetë populli, por asnjëherë nuk e pa rrezikun nga terrorizmi radikal-islamik që dita ditës vepron me urdhërat e hoxhollarve të derguar nga Serbia e Rusia. Shumë shtete, madje edhe FBI dhe CIA, alarmuen Kosoven se shumë shpejt mund të priten aksione luftarake e terroriste nga këto grupe, dhe si gjithmonë shteti me strukturat e policisë vazhdojnë ti falin pesë vaktet e namazit, të falen nëpër zyrat e shtetit, shkolla e universitete, madje edhe të lejojnë formimin e partive krimnale politiko-fetare në vendin tonë.
Po ju jeni bërë marrja e Zotit e jo vetëm e atdheut dhe popullit. Andaj, Zoti ju ka dergu vetëm në hajni, korrupcion, kurvëri e imoralitet.
Mbane mend, mallkimi i atdheut është i rëndë.

 

07.11.15

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi