"PËRSHËNDETJET" E PARA TË DATËS 22.10.2015

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

"PËRSHËNDETJET" E PARA TË DATËS 22.10.2015

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Oct 22, 2015 12:49 pm

"PËRSHËNDETJET" E PARA TË DATËS 22.10.2015
Bekim Sherifi


"Përshëndetja" e parë e mëngjesit të sotëm erdhi nga një iidiot, i quajtur Bekim Sherifi, që nuk e njof fare e as nuk më njef. Kurr në jetë nuk ia kam ndi zërin, kurr si kam bërë asgjë, dhe kurr as nuk më ka shkue mendja që një njeri mund të përdor kësi sharje, kur babain e kam të vdeku që afeer dhjetë vite.
Ja "përshëndetja" e tij:

Bekim Sherifi


Baben ta dhefsha ngoj

Kush ka informata se kush është ky njeri, ju lutem të më shkruani. Atdheu naa u ka mbush me idiota e analfaabeta të kamufluar me syze e kur e hapin gojen me folë, duke se janë lymi i kombit.Hiç më të mirë si ka as Senati i Universitetit disa!

_____________________________I dyti me radhë ishte Almir Zherka, një njeri teper i rrezikshëm për kombin e atdheun.Në profilin e tij shkruan:

Also a member of KULLA E XHEMAIL ABRISË and Në sherbim të Atdheut për jetë e mot.Kjo fjali e shkruar ka për qëllim ta nënqmoj Xhemail Abrinë dhe mbarë Drenicen, me përjashtim të asaj pak  pjesë sa mbeti pa e nënqmuar vetëveten.

Të shkruara gabim, analfabetizëm dhe i shkolluaar në Universitetet e Hashim Thaqit. Tipat e tillë shkollohen për tradhëti, shitje atdheu, xhihad dhe analfabetizëm!
Kjo foto don me thënë se BIK-u mban flamurin kombëtar, ndersa selia e kishes jo.Në profilin e tij gjendet eedhe kjo foto ku vetë xhihadisti Almir sshkruan:

"burr dhe grua"


Këtu shkruan:

Almir Zherka


[ltr]si ka mundsi qe nena shqiptarve te varroset pa flamur shqiptar

Ky dhe grupi i tij i pguar me para serbi e turko-arabi, nuk e pranojnë as Nënën Tereze si shqiptare, për shkak se mu me Nënën Tereze krenaria kombëtare arriti piedestalin. Këtua ata investojnë para e njerz.[/ltr]
Disa shembuj që mund të ndodhin gjithkund.Këtyre nuk ua merr mendja se sa hoxha është hemoseksual, sa hoxha ka bërë incest me familjarë, sepse fundja edhe Kurani ua lejon.
Në fund këtij xhihadisti pa fotografi, i cili gjuan larg e mshef doren, i thash:

Agim Gashi

[ltr]PO kush je ti o idiot`? A kujdestar i këtyre urrejtjeve je ti a? Sa para merr?
Ik hup e mos shkruaj më. Të futa në listen e xhihadit radikal!
[/ltr]
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi