Agim Gashi - SULMET E KLYSHSULMET E KLYSHËVE XHIHADIST NUK NDALET

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Agim Gashi - SULMET E KLYSHSULMET E KLYSHËVE XHIHADIST NUK NDALET

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Oct 13, 2015 10:06 pm

Agim Gashi
 
SULMET  E KLYSHËVE XHIHADIST NUK NDALET
 
Se sa ka rrezik Kosova nga xhihadi dhe klyshet e paguar nga Serbia dhe Turqia, shifet nga sulmet të njëpasnjëshme të ekstremitëve të paguar me para.
Mjerisht Kosova e ka policinë me i ruejtë interesat e hajnave e jo të qytetarëve, andaj ne mbesim në stihinë e përballjeve me ndytsirat më të shëmtuara të kombit.
Askush ska as ku të kerkon ndihmen e shtetit. Shtetin e rroken bandaat mafioze të cilet edhe këta moren para me i mbrojtë xhihadistat. Andaj sot nuk është çudi që edhe shkollat, fakultetet, stacionet policore dhe zyrat e shtetit u shëndrruan në xhamia.
 
Ja, po ua qes disa nga „trimat musliman“ të sotem që po ee koritin islaamin traadiciona, xhamitë dhe ata pak hoxhollaar që mbeten pa u shit tek armiku sepse nuk kisshin gjene turko-arabe.
 
Ipari ishte:Fitim Ferati

Në fund të bisedes tha:

Fitim Ferati

[ltr]O vlla I jemi une jetoj ne amerik skom lidhje me a to sene[/ltr]


[ltr]Allahu dhe flamurin kurr se ofendoj[/ltr]


[ltr]Naten mir[/ltr]


 
I dyti ishte:Ilker Can Ibrahim
 
 
Ky ishte turk por i nersyem nga mbeturinat turko-aarabe

Ilker Can Ibrahim

500 vjet
tkom sundu je kon ner komt e mija
[ltr]kejt ti qifsha
mut
[/ltr]


I treti ishte:NECI Abedin
Ky ishte më kshilldhënës:

Neci Abedin
mirmrama zotni menoni shum e qkruni pak


I katerti ishte:Denis Berisha

Ky kishte smundje të rëndë dhe kishte rrezikshmëri të lartë. 
Ja si sulmoi ky kriminel:


Denis Berisha


A je knej o robqire
Krejt motrat ti qifsha
Ki ki femen nshpi ta qifsha o idiot
Ti me kon patriot sa shitesh
Kishe jetu nkosove
Po ke ik ngjermani
Je shku ja ke marr ngoj tulifar gjermani per letra
Familjen e listen e dasmes ta qifsha
A ki koqe mu pergjigj
Po ski koqe normal
Je pidj
Pidh[ltr]Se meriton emrin shqiptar[/ltr]
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi