TË MJERË JANË ATA QË LISIN E TYRE SE SHOFIN, POR E SHOFIN QIMEN E FQIUT!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

TË MJERË JANË ATA QË LISIN E TYRE SE SHOFIN, POR E SHOFIN QIMEN E FQIUT!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Aug 27, 2015 7:21 pm
TË MJERË JANË ATA QË LISIN E TYRE SE SHOFIN, POR E SHOFIN QIMEN E FQIUT!


“Qytetarët e Kosovës nuk e duan regjimin komunist, nuk i duan marksistat e leninistat, nuk i duan ata që edhe sot punojnë në gjysmë ilegalitet...."- Tha sot Ismet Beqiri.
Mirë ja ka ba, se beli populli nuk e don komunizmin, marksizmin e leninizmin, por ka harrue me thane Ismeti, se ky popull spo i don as komunistat e Rrahman Morines, Millosheviçit, enveristat, vrasësit e haraçistat të cilëve personalisht i sherbeni.
Sa keq më vjen që tjerët i shifni e vetja sju duket në asnjë pasqyrë. Po deri kur do ta shofesh o Ismet, që çdo gjë rugovjane e hudhet në baltë.
Nuk do të ju them se e tradhëtuat rugovizmin, sepse rugovista kurr nuk kishit qene. E vratë Presidentin me sjelljet e juaja, sollet në krye mu ata që e urrenin Rugoven ma shumë se VV, që ja ndalen bukën e ujin, rrymen e driten, dhe bëtë koalicion me ata që e helmuan Presidentin, i organizuan atentate dhe vranë qindra aktivist që ishin dora e djathë e Rugoves. Dhe përnjëmend sot zgerdhiheni sëbashku me vrasësit e kriminelët kur tradhëtoni këtë popull e këtë atdhe, brutalisht e pamshirshëm. 
Blene një pasqyrë që ua qet ftyrat e vërteta të PDK-istave në LDK.A.G.27.08.15
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi