KERCNIMET VAZHDOJNË-Ky ishte Ardijan Llapashtica

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

KERCNIMET VAZHDOJNË-Ky ishte Ardijan Llapashtica

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Aug 10, 2015 5:08 pm

KERCNIMET VAZHDOJNË-Ky ishte Ardijan Llapashtica

Ky djalosh me emrin shqip e me koken arabisht, ishte bashkpuntor i ISIS-it në Kamenicë.
Lus policinë e Kamenices, të Gjilanit dhe logun antikrim që të merren pak edhe me kercnuesit e tillë që nuk janë pak. 
Paska mbetë ky trufshiri me mbroj islamin se po humbka.


Ja si kercnon ky trufshiri që nuk është i vetmi!

Ardijan Llapashtica
O ti ateist o idijot kurgjo sun ban me kto shkrime se vallahi islami asht i madh sa qe sun e shun jo ti po mu qu ne kam krejt ateistat si ti qishtu elhamdurila islami po rritet perdit e me shum po une te kisha sugjeru kshyri punt tua e mos u mir me islam shum se te jet ne fyt kta ta dish idijot

Po ma cenon identitetin fetar
Dhe çka të komentojmë më shumë? Mjerë ai popull që e ka një rini të tillë antikombëtare!
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi