PËRSËRI SULMET IDIOTIKE

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

PËRSËRI SULMET IDIOTIKE

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Jun 27, 2015 10:16 pm

PËRSËRI SULMET IDIOTIKE
Pasi e qita shkrimin për takimin e Shaqirit me Shefqet Krasniqin, u lajmrue një hoxhë tjeter në inbox dhe ja se çka shkruen muslimani i cili agjëron ramazanin dhe i cili i lutet kishe Zotit.Të tillë i kemi ne njerzit tanë që as në burgje nuk bën me i mbajtë por duhet me i gjue në shkretirat e afrikës.
Lexoni e dhe binduni se çfarë ftyre kanë njerzit e poshter, idiota, terrorista e turko-arabët sshqipfolsa:

2015-06-27 8:55.MD
Fidan Januz Hoxha


he qpo lypke me ti qi robt


Fidan Januz Hoxha

2015-06-27 8:56.MD


Fidan Januz Hoxha


qa dhij ket qiken foto
qe ki
ta pshurri
ti qi robt

2015-06-27 8:56.MD


Fidan Januz Hoxha
trus bythen se familjen ta qi ti u bane me kesh dikan
hup se familjen ta qi


Fidan Januz Hoxha
shuj se ta qi
qiken vogel
nbyth se pidh sta qiO popull idiotik jemi ne dhe po bëhemi edhe më idiotik. Mer këto sharje ja bën Allahi kabull ma shumë Ramazanin!
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PËRSËRI SULMET IDIOTIKE

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Jun 27, 2015 10:33 pm
Naim Canolli

Naim Canolli
shuympo hajshe kar pa lidhje bre [po nanen qi po lypshe, po me fol mar sa po folshe mrapsht qyrak zoti te kish ba, po ti ma kut se ky lesh muti koke bre familjen ty e ktina te dyve jav qifsh .

Naim Canolli
familjen ne goj tan qifsha , me kan pelqy do poezi tuat e pse mi qi nervat ti me sene jo moslimani jo katoliki, ne ven me fol si poet mi zut senet ti po qi nane ma mut se kta mutat  me mjekrra
 
Naim Canolli
ej hjekqet postimse flaken ta qes

2 min koh
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi