AGIM GASHI - PROPOZIM

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

AGIM GASHI - PROPOZIM

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun May 31, 2015 2:43 pm
AGIM GASHIP  R  O  P  O  Z  I  MI bindur jam se 90% e antarsis së LDK-ës janë kunder zgjedhjes së Isa Mustafes Kryetar i LDK-së.
Isa Mustafa gëzon përkrahjen e një grupi mafiozesh, të shantazhuarish e spiuj të ndyer, të cilëve su besojnë as antaret e familjeve të tyre.
Sot njerzit thonë se LDK mbaroi, se më mirë me na vra se me na udhëheq Isa Mustafi me grupin mafioz.. A do të dorzohemi?
Jo! Por, ne duhet të mos e njofim Isen si udhëheqës i LDK-së, sepse ai kurr nuk ishte antar i kësaj partie, ai shkatrroi çdo gjë në LDK dhe në atdhe, ai vjedhi me vite buxhetin milionesh të mërgates shqiptare, dhe se shqiptarët nuk duhet të lejojnë që Partisë së Ibrahim Rugoves ti hypin ata që se meritojnë.
Propozimi im është që sa më parë të formohet një si lloj fraksioni me emrin LDK e paster, dhe të fillon lufta e mbrojtjes së LDK-së, lufta e kthimit të dinjitetit të tonë njerzor e kombëtar.
Kerkoj që Z.Osmani, Z.Gërvalla, Ish Presidenti Sejdiu etj. e njerz me influencë, të ftojnë e ti mbajnë pranë rugovistët e larguar pa të drejtë, njerzit me bagazh në LDK dhe ta shporrin njëherë e përgjithmonë metoden Isa Mustafiste, udbeske por edhe të SHIK-ut.
LDK duhet të këndellet, të përtrihet duke i afruar ato kuadra që dikur ishin pranë Dr. Rugoves e duke i shporrë munafikët e spiujt e tipit Veliu, Sfarqa, Muhaxheri e disa të shitur. 
Me tradhëtar e spiuj nuk mbahet atdheu!
31.05.2015
Kosovë
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: AGIM GASHI - PROPOZIM

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun May 31, 2015 4:35 pm

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: AGIM GASHI - PROPOZIM

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun May 31, 2015 4:36 pm

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: AGIM GASHI - PROPOZIM

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi