E DASHUR FAMILJE REXHAJ NGA FERIZAJI DHE PETROVA

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

E DASHUR FAMILJE REXHAJ NGA FERIZAJI DHE PETROVA

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu May 21, 2015 8:16 pm


21.052015


E DASHUR FAMILJE REXHAJ NGA FERIZAJI DHE PETROVA


Shfrytzoj rastin që në emrin tim dhe familjes sime, familjes Rexhaj nga Ferizaji dhe Petrova,të ju shprehi ngushllimet më të sinqerta me rastin e rënjes në Alltarin e Lirisë. birit të tyre. Vllaut, bashkëshortit e mikut mërgimtar, në frontin e luftes në Kumanovë:

ARBEN QERIM REXHAJ i lindur më 17 shtator 1971 në Ferizaj.

Sëbashku me shokët e Tij ra në kurthat e tradhëtisë dhe u likuiduan pabesisht.
Unë ndaj dhimbjen me juve dhe me të gjithë ata që ranë në kurthat e kurdisura tradhëtare
.
Qofshin të përjetshëm kujtimet e tyre e pushofshin atje ku e bënë vendin dëshmoret e lirisë.

Me respekt e me dhimbje 
AGIM GASHI-Gjermani
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi