Njerzit e ndytë mundohen me e ndytë edhe kombin!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Njerzit e ndytë mundohen me e ndytë edhe kombin!

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Dec 09, 2014 3:29 am

Mensur Nuhiu

9. November · Bearbeitet · 

 
Heroi ,Legjendari ,Trimi Shehidi i cili luftoj per ALLAH Lirine, fene Islame ,atdheun kombin dhe shtetin SHQIPTARE e flijoi familjen me 50 antare per Pavarsine e shtetit te Kosoves . This is may hero Bac ADEM JASHARI
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi