NJOFTIM-NJERZ TË DASHUR TË MËRGIMIT!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

NJOFTIM-NJERZ TË DASHUR TË MËRGIMIT!

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Aug 20, 2014 9:01 pm

NJOFTIM


NJERZ TË DASHUR TË MËRGIMIT!

Ju që jetoni afer meje dhe që keni shprehë dëshirë të vini për ngushllime me rastin e vdekjes së bijes sime Shqipe Gashi-Hoxha, mund ta bëni atë në banesen time në Düren të Gjermanisë. 
Unë skam ndonjë lokal ku mundem me e bë një apo dy ditëshe kohen e ngushllimeve. Kjo kohë për mua sdo të jetë e caktuar.Kur të ju bëhen punët mund të vini.Për ngushllime të tilla asnjëherë nuk bëhet vonë.
Mund të shprehni ngushllime edhe me telefon, në FB e me letra. Nuk keni nevoj të hargjoheni me rrugët e largëta për mua.


Adresa ku mund të vini është:

FLEMING STR. 25
52353 DÜREN
DEUTSCHLAND

Telefonat.

Hendy: 016090634874

I shtëpisë.


02421-6934954

Me shumë respekt 
Agim Gashi
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi