AGIM GASHI:LAJMËRIM PËR NGUSHLLIME-TË PAME

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

AGIM GASHI:LAJMËRIM PËR NGUSHLLIME-TË PAME

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Aug 05, 2014 4:56 pm

AGIM GASHI


FAMILJA GASHI NGA LIPJANI, SUEDIA DHE GJERMANIA 


NJOFTOJNËNjoftojmë të gjithë farefisin, miqtë, shokët dhe dashamirët se me rastin e ndarjes nga jeta të më të dashurës sonë 
SHQIPE GASHI-HOXHA (24.09.1971-02.08.2014), caktojmë ditët e ngushllimit-të pamit më datat 08.09 dhe 10 gusht 2014 (ditët e premte, e shtune dhe e diele).
Ceremonia e ngushllimeve-të pamit mbahet në Lipjan. Rruga "Haxhi Kleçka" pn.


Të interesuarit mund të njoftohen edhe përmes telefonave:044-20 20 88, 044- 25 09 99 dhe 044- 61 03 33.


Pjesmarrja Juaj është nderim dhe ngushllim për ne.


FAMILJA GASHI: LIPJAN-Suedi-Gjermani.

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi