VENI RE NJOFTIM URGJENT PËR MEÇIN FINAL

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

VENI RE NJOFTIM URGJENT PËR MEÇIN FINAL

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Jul 16, 2014 11:35 pmVENI RE 
NJOFTIM URGJENT PËR MEÇIN FINAL


Menjëherë pas mbarimit të Kampionatit Botror në futboll, nesër Finalja Kosovarishe!

Urgjentisht bëhet ky njoftim se nesër duke filluar nga ora dhjetë, në lokalet e Kuvendit të Republikës së Kosovës me Fusnotë, do të zhvillohet meçi final i garave dymujore të partive polutike kosovarishe.
Ekipet bënë ushtrimet e fundit, kapitenat e ekipeve dhanë deklaratat për media duke ua bërë shiquesve dhe dëgjusve rrjedhën krejt të paqartë për mos ta kuptuar kurr se kujt do ti takoj fitorja. 
Madje kapetanat, dhanë fjalë të shtira e plot me biber të djegs pa e harruar edhe biberin e zi, ndersa analistët supozojnë se në meçin final mund të përdoren edhe boksat pa dorza m çka plagët do të ishin tepër të rënda.

Një hallokeje të kryeqytetit iu besua arbitrimi i meçit. Disa lojtar nuk i besojnë fortë Arbitres por mbetet ta shofim nesër.

Mos harroni pra: nesër ora dhjetë meçi final.

Nga një grup sompantizantësh të të dy ekipeve finale
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi