AGIM GASHI-URIME ROBERT ELSIE DITËLINDJEN TËNDE

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

AGIM GASHI-URIME ROBERT ELSIE DITËLINDJEN TËNDE

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jun 29, 2014 12:47 pm
URIME ROBERT ELSIE DITËLINDJEN TËNDE
 
Ti meriton shumë.Meriton shumë sepse je miku më i madh i shqiptarëve. Atë që se bëri dot shqiptari, e bëre Ti për shqiptarët. Ua hape sytë, u msove historinë e tyre, kulturën e tyre dhe I msove ta flasin gjuhën e tyre drejt e si duhet. Ke akoma punë me shqiptarët. Ti si mik I tyre  nuk je I knaqur me ecuritë e integrimit të tyre. Shfrytzoj rastin që në vitin e 64 të jetës sate të Uroj e të lutem te Zoti që të na rrosh edhe njëqind tjera sepse e di që po ti kesh edhe nëqind jetra tjera, ti sdo të ndalesh për të mirën e shqiptarëve. Urime vlla i dashur e Gëzuar.
 

Agim Gashi-Düren!


avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi