VOZHDOJNË SULMET NGA EKSTREMISTËT ISLAMIK ANALFABET

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

VOZHDOJNË SULMET NGA EKSTREMISTËT ISLAMIK ANALFABET

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Jun 27, 2014 10:13 amhttps://www.facebook.com/redian.maloku

VOZHDOJNË SULMET NGA EKSTREMISTËT ISLAMIK ANALFABET

Redian Maloku
fain eka serbi qe stevravi ty po te la gjalle me byth qir muti

Redian Maloku
ca ke qe ofendon muslimant
ca tekan vo pse fut nxitje urrejte fetare po fain eka arkani, sheshli, sllopodan milloshevi qe stecovi per lesh ty
une jam ai qe te kam qi grun
tuaj smaban mend


Edhe një sulm në mëngjesin e sotëm. Ekoma sharje e flliqsira nga njerz që skan mundë as të shkollohen, as të arsimohen dhe që fatkeqësisht ju mungon edhe edukimi familjar sepse atë shtetror se kemi pas kurr.
Këta më akuzojnë se po e sulmoj fenë islame. Kjo nuk qëndron sepse unë miqët më të mirë i kam hoxhollarët por jo këta radikal, por ata kombëtar e atdhetar. Unë i kritikoj kulturat e huaja sektashe që na erdhen në atdheun tonë dhe që këto kultura joshen me para disa analfabet si ky Redian Maloku, të cilët duke qenë injorant harruan se i ka lindë nëna shqiptare, harruan se flasin gjuhën e bukur shqipe dhe se janë stërnipët e Gjergj Kastriotit.
Por mud të jetë edhe tjetra. Mund të jetë që këta analfabet janë fara e mbetur nga otomanizmi dhe jevgjizmi egjiptian që ishin me turqit në tokat tona.

Nuk e di por policia jonë paguhet ta mbrojë shtetin dhe qytetarët e saj, ta mbroj kulturën dhe traditat tona kombëtare e jo ti fut veshët në lesh sepse sulme të tilla po bëhen te shumë njerz.
Mjaft më me ekstremizëm.Kthehuni kah kombëtarja e feja e vërtetë.Nuk është mysliman ai që shan e flliq, kërcnon e vranë. Myslimani duhet të jetë me Zotin e jo me kriminela. ëta kriminel duhe sa më parë të shkojnë në vendin e merituar ose ta marrin rrugën e shteteve arabe!

27.06.2014

Düren A.G.

 • Unterhaltung heute gestartet


 • 01:04


  Redian Maloku

  [ltr]fain eka serbi qe stevravi ty po te la gjalle me byth qir muti[/ltr]
 • 01:06


  Agim Gashi

  [ltr]Kush je ti o mut, kush je[/ltr]
 • 01:37


  Redian Maloku

  [ltr]ca ke qe ofendon muslimant[/ltr]

  [ltr]ca tekan vo pse fut nxitje urrejte fetare po fain eka arkani, sheshli, sllopodan milloshevi qe stecovi per lesh ty[/ltr]

  [ltr]une jam ai qe te kam qi grun[/ltr]

  [ltr]tuaj smaban mend[/ltr] • Heute


 • 08:54


  Agim Gashi

  [ltr]Hajt se ke me pague edhe kete ti![/ltr]

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi