URIME DIPLOMIMI I DASHUR BURIM GASHI

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

URIME DIPLOMIMI I DASHUR BURIM GASHI

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jun 17, 2014 10:13 pmURIME DIPLOMIMI I DASHUR BURIM GASHI


Kusheriri im Burim Gashi mbrojti me sukses temën e Diplomës për Master me temën "Administrata Lokale dhe Qytetaret" . Temën e kishte te profesori i nderuar Prof. Dr. Riza Smaka. Shfrytzoj rastin që ta Uroj për suksesin e arritur dhe se me plot meritë sot mban vendin e punës në Komunën e Lipjanit.

 

Urime vlla i dashur e shumë suksese!

Në foto Prof. Dr. Riza Smaka dhe kueshriri im i posa diplomuar Burim Gashi!
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi