Ftojmë zotin Agim Gashin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Ftojmë zotin Agim Gashin

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Feb 15, 2014 2:17 am


                                                F T E S Ë

 
 
Ftojmë zotin Agim Gashin,për pjesësmarrje në manifestimin e 6-vjetorit të pavarësisë të Kosovës.

Pjesëmarrja Juaj për ne, organizatorët dhe të gjithë mërgimtarët tanë pjesëmarrës në manifestim, është nder dhe respekt.

Manifestimi mbahet me 01.03.2014. (e shtunë) duke filluar nga ora 19.00
Adresa: Stadthalle (Teck Center), Stuttgarter Str. 2,  73230 Kirchheim / Teck

 Për SHKSH ”KADRI ZEKA”
Taxhidin Bakiu, kryetar      0163 -  8963506


Kirchheim-Teck, 21.01.2014
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi