AGIM GASHI:DASHURI PA MAHI

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

AGIM GASHI:DASHURI PA MAHI

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Jan 29, 2014 11:18 pmAGIM GASHI:DASHURI PA MAHI

Më je shtri në at shtrat biluri, 
Të shiqoj me dashuri, 
Më gulqon shpirti e glu-glu zemra
Smund ta prishi gjumin Ty.

Flej e dashur flej n´qetsi
Ja dhe lulen ku e ke, 
Për dashuri ta dhuroj jetën 
Për atdhe të dhuroj Ty.

29.01.2014
Düren
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi