Fotogaleri me rastin e 68 vjetorit të ditëlindjes së Presidentit Ibrahim Rugova

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Fotogaleri me rastin e 68 vjetorit të ditëlindjes së Presidentit Ibrahim Rugova

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jan 12, 2014 3:22 pm

Fotogaleri me rastin e 68 vjetorit të ditëlindjes së Presidentit Ibrahim Rugova


Me rastin e 68 vjetorit të lindjes së Presidentit të Kosovës po ia sjellim lexuesit një fotogaleri të disa prej momenteve më të rëndësishme dhe më domethënëse të jetës dhe veprës së tij.
Presidenti Ibrahim Rugova do të ishte sot 68 vjeç. Ai lindi në Cërrcë të Istogut (Burim) më 2 dhjetor 1944. Ndërkohë i ati, Ukë Rugova, ishte pushkatuar si nacionalist, kështu që Ibrahim Rugova lindi jetim. /Voal-online


avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fotogaleri me rastin e 68 vjetorit të ditëlindjes së Presidentit Ibrahim Rugova

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jan 12, 2014 3:41 pm

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fotogaleri me rastin e 68 vjetorit të ditëlindjes së Presidentit Ibrahim Rugova

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jan 12, 2014 4:57 pm

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fotogaleri me rastin e 68 vjetorit të ditëlindjes së Presidentit Ibrahim Rugova

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi