FALENDERIM BAKI YMERIT PËR NDARJEN E MIRËNJOHJES

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

FALENDERIM BAKI YMERIT PËR NDARJEN E MIRËNJOHJES

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Nov 23, 2013 9:13 pm


 
FALENDERIM BAKI YMERIT PËR NDARJEN E MIRËNJOHJES
 

Më arriti mirënjohja nga miku im Baki Ymeri alias Bubullima e Bukureshtit dhe Redaksisë së Revistes "ALBANEZI". Me këtë rast falenderoj mikun tim dhe komunitetin shqiptar atje që po bëjnë punë të madhe në ruajtjen e gjenit shqiptar!
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi