AGIM GASHI-MU DREJTU PËR NDIHMË –SMUJTA ME I NDIHMU!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

AGIM GASHI-MU DREJTU PËR NDIHMË –SMUJTA ME I NDIHMU!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Aug 22, 2013 7:49 pm

AGIM GASHI-MU DREJTU PËR NDIHMË –SMUJTA ME I NDIHMU!


Unë mbaj lidhje miqësie me shumë njerz nga e mabr bota. Pothuaj se nuk ka shtet që nuk e kam një e më teper miq e mikesha. Me asnjë nuk njifem, nuk jemi par asnjëherë, por virtualisht komunikojmë e sidomos u dergojmë njëri-tjetrit foto nga më të ndryshmet. 
Në Philippine përsëri ndodhen vërshime të mëdha. Atje mikja ime Alice L. që as nuk e di se në cilin qytet a fshat jeton dhe si jeton sepse nuk kuptohemi me gjuhët që flasim. Por, pas përkthimit që bëra në translator e kuptova se vershimet ia paskan shkatrrue të gjithat.
Më erdhi keq që unë smunda me i ndihmue. Vendosa ta qes këtu me shpres se ndoshta ndokush do ta ketë mëshiren ndonjë paket rroba që nuk I ban më me ia derguar miken nga Philippine.
Uroj dhe LUS ZOTIN që njerzimin mos të përballet me fatkeqësi të natyres bile sepse nga njerzit kemi të bollshme e të çdoditshme!

Me rrespekt 
Agim Gashi
22.08.2013
Düren


Ja letra dhe adresa e mikes Alice nga Binan-Philippine

My Friend,For now we are experiencing a deep fllood,its hurt and hard my situation , all my appliances ,dress and some important documents are tottally washed out.I know you have a good heart and willing to help thats why i am here and saying this to you. My friend i am begging you , I need your help Goods, cans, dress or even small amount of money are important to me to support and continue my new life.....Please Please im begging you...THANK YOU AND and GOD BLESS US ALL.. here is my address :

ALICIA LOPEZ 544 A.Mabini St. DelaPaz, Binan,Laguna Philippines 4024 and my mobile number:+639159471674

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi