Njoftim për miqët dhe të afërmit e mi!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Njoftim për miqët dhe të afërmit e mi!

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Aug 13, 2013 10:57 pm


Sabit Rrustemi

Njoftim për miqët dhe të afërmit e mi!

Këto ditë del nga shtyüpi një liber i përmbledhur nga poeti Sabit Rrustemi. Kjo është kopertina e librit të cilen e boton Ars Clubi "Beqir Musliu.
Ju falemnderit Sabit Rrustemi dhe të gjithë miqëve nga Ars Klubi "Beqir Musliu".
Kjo dhuratë për mua ka vlera të madhe dhe ma para nuk paguhet.

Ju falemnderit! —avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi