Dy miq me transplant

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Dy miq me transplant

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Aug 12, 2013 8:40 pm

 Dy miq me transplant


Reshat Murati bëri transplantimin e zemrës. Ai jeton tani me një zemër të një njeriu që nuk e ka njohur kurr. Gjithashtu edhe unë bëra transplantimin e mëlqisë dhe gjithashtu personin apo dhuruesin nuk e njof.
Edhe pse nuk i njofim dhuruesit, ne gjithmonë i falenderojmë dhe jetojmë edhe për ata.
Një ditë do të jemi sëbashku!
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dy miq me transplant

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Aug 12, 2013 9:26 pm

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi