URIM PËR NELSON MANDELEN!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

URIM PËR NELSON MANDELEN!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jul 18, 2013 8:32 pm

URIM PËR NELSON MANDELEN!
 

I dashur Neleson Mandela!

Shfrytzoj rastin që në diten e sotme kur Ju i keni mbushë 95 vite, tua Uroj Ditëlindjen duke u dëshiruar sherim sa më të shpejt dhe kthimin e Juaj në gjirin e familjes dhe në gjirin e udhëheqjes së shtetit për të cinlin i dergje mbi 30 vite burg nga Apartheidi.

Qofsh gjithmonë i lumtur, Ti që i flijove jo vetëm për Afriken e Jugut por për mbrë të shtypurit e kësaj bote. 

GËZUAR I DASHUR NELSON MANDELA!

Agim Gashi-Gjermani!
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi