Agim Gashi:PËR...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Agim Gashi:PËR...

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Jul 17, 2013 11:45 amAGIM GASHI

PËR...

Për vrasjet,
Për hajninë,
Për korrupcionin, 
Për shitjen e çdo pëllëmbe të atdheut, 
Për falje tokash, 
Për prostitucionin, 
Për drogen, 
Për shantazhet, 
Për friksimin, 
Për dhunimet, 
Për mbushjen e Kosovës me sekte të shkretirave arabe,
Për ikjen nga atdheu,
Për vjedhjen e votave, 
Për shkeljen e ligjeve, 
Për shkeljen e kushtetutes, 
Për shkeljen e kufirit, 
Për urrejtjen dhe ndasitë fetare, 
Për lojrat e fatit,
Për rënjen e arsimit në zero, 
Për vrasjen e kulturës,
Për vrasjen e muzikës e artit,
Për papunsinë, 
Për plaçkitjen e mërgimtarëve, 
Për shendetsinë minus zero,
Për korrupcionin në shendetësi e drejtësi, 
Për urinë, 
Për vajin dhe lotin, 
Për MJERIMIN,
Për mbirjen e milionerëve brenda natës,
E për shumë e shumë tjera
Nuk është "fajtore" Qeveria.
Fajtor janë miliona shqiptar të uritur!

17.07.2013
DÜREN
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi