Një dhuratë fotoje nga Didi Berisha-Falenderim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Një dhuratë fotoje nga Didi Berisha-Falenderim

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jun 20, 2013 10:18 pmNjë dhuratë fotoje nga Didi Berisha-Falenderim

Falenderime mërgímtare
Për kujdesin dhe për nderimin,
Tuj e nderue njëri tjetrin
Thyejmë merzinë dhe hidhërimin.

Ska më të mirë se miqësia,
Kur jeton në zemrat tona,
Mos ta harrojmë ne njëri-tjetrin
Si na harroi vendlindje e jona.avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi