Korrespondencë me Ali Podrimjen në vitin 2008

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Korrespondencë me Ali Podrimjen në vitin 2008

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun May 19, 2013 12:39 pmKorrespondencë me Ali Podrimjen në vitin 2008

Fatkeqësisht shumë letra humben jo me fajin tim. Njeriu me interneti duhet të ketë shumë kujdes.Këto letra që i zbulova sot për mua janë pasuri e vërtetë!


RE: Përshëndetje

ali podrimja

29.02.2008

An: agim gashi
I dashur Agim,
Më ka marë malli për Juve të gjithëve, sepse me Juve kam nda të mirën dhe të keqen dhe kemi qenë telallët më të fortë që ka pas Kosova nëpër Evropë.
Do të dëshiroja t'ju shihja prap bashkë, një trup e një shpirt, të tillë i duheni Republikës së Kosovës. Më mban shpresa se do të shihemi e dëgjohemi prap dhe sharkija jote dhe ai vaji i Farukut nuk do të pushojnë.
Na ki pas qitë në telashe.
Të fala të gjithëve,
AliuRE: Përshëndetj

ali podrimja

28.02.2008

An: agim gashi
I dashur Agim,
më parë urime për Pavarësinë e Kosovës.
Unë jam dëshmitarë se ç'ke bërë për lirinë e Kosovës.
Kemi qenë bashk në momente mjaft kritike.
I dashur Agim, biseden me mua do ta bëjmë pakës më vonë, sepse duhna ta dorëzoj në Tiranë një dorëshrkim timin, prandaj jam i zënë dhe mos më keqkupto.
Të fala vocërrakes sate dhe miqëve tanë të përbashkët.
Të fala dhe Faruk Tashollit që nuk e ngriti njëherë telefonin.
Vëllazërisht,
Ali PodrimjaDo të vazhdoj me publikimin e letrave tjera ditëve në vijim!


avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi