Vizita në spital!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Vizita në spital!

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Feb 18, 2013 6:47 pm

Vizita në spital!
Basriu shkrun:
Sot me 17.02.2013 e vizituam Agim Gashin ne kliniken e Aachenit ku ja uruam 5 vjetorin e Pavarsis. Ishim së bashku me Ismet Mehmetaj si dhe Ilir Doçi.

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi