Dhuratë nga Janulla Rrapi-Falenderime mike e dashur!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Dhuratë nga Janulla Rrapi-Falenderime mike e dashur!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Oct 14, 2012 3:14 pm

Dhuratë nga Janulla Rrapi-Falenderime mike e dashur!

Ajo shkruan:

Per ju ..Shendet,mbaresi dhe lumturi ..

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi