Duratë vargjesh nga Zef Preçi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Duratë vargjesh nga Zef Preçi

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Sep 22, 2012 10:09 pmDuratë vargjesh nga Zef Preçi

Agim Gashi more vlla
Permbi vla nuk ka ma
Me lot syte na i mbushe
Thell n'memdime mua me fute

Ti ndoshta ske miqesin tone
Lutemi per ty pergjithmone
Sa i perket krajl e krajli
Mos u cudit me keta ditzi

Te uroj shnet dhe mbaresi
Dhe semundja tu sherofte ty
Mos iu tremb vella per asgje
Na ke larg,por ne zemer na ke
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi