Një dhuratë nga miku im i zemrës Marjan Dodaj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Një dhuratë nga miku im i zemrës Marjan Dodaj

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Sep 22, 2012 9:07 pmNjë dhuratë nga miku im i zemrës Marjan Dodaj

Ja se çka shkruan e çka punon Marjani për mua!

Agim Gashi - në shenjë respekti me konsideratat më të larta për punën! Shëndet dhe jetë të gjatë!


avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi