HAMIT XHAKROSA:AGIM GASHIT

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

HAMIT XHAKROSA:AGIM GASHIT

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Sep 02, 2012 8:26 pmHAMIT XHAKROSA:AGIM GASHIT

Nje pike lot ne syri tuje
asht sa deti thelle me uje
qe ka mrena breng e malle
per Kosoven e vatane

Brenge per djalin qe t'kan vra
Malle per nanen qe s'ke pa
Brenge flamurin me shqiponjen
Malle me pa n'liri Kosoven

Nje pike gjak ne zemren tuj
eshte ma thelle se det me uje
Qe ka mrena krenarin
nderin besen e burrnine

Ne at shpirte te madh sa deti
Te vlon mrena amaneti
Me bashku gjithe shqiptarine
Bashke KOSOVE SHQIPERI CAMRINE
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HAMIT XHAKROSA:AGIM GASHIT

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Sep 02, 2012 8:28 pm

Falenderime deri në qiell o miku im i dashur.Babai im quhej Hamit dhe ishte njeri i mrekullueshëm. Edhe Ju jeni i tillë.

Përqafime vllëzërore Agimi!
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi