LUTJE NGA MIQET-Qofshi të bekuar nga Zoti!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

LUTJE NGA MIQET-Qofshi të bekuar nga Zoti!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Sep 01, 2012 1:27 pm

LUTJE NGA MIQET-Qofshi të bekuar nga Zoti!

‎ZHANBERTA GJERGJI.....Dhe ti... do te shohesh perseri drite .. dhe ti... do te kthehesh perseri te jetosh e te shijosh te bukurën jetë... sepse vete ** Engjelli ii mbrojtjes .**.. prane teje... ne kete operacion.. do te jete ! Amin !!!
......Suksese dhe j


u qofte.. dora e mabre ..dhe e lehte.. kirurgeve !! Amin ! ......Faleminderit Zot per kete obligim..!!
....... Jete te gjate e te lumtur pra... Agim ! Te shkuara dhe Qofte i fundit.. ky shqetesim !!
.........Me teper Admirim per Ju: Zhanberta !

.... O Zot.. Ati i Yne qe je ne Qiell.. U shenjterofte Emri Yt....Ardhte mbreteria Jote.. U befte Deshira Jote... Si ne qiell e ne Toke... Buken e perditeshme falna neve O Zott.... falna fajet.. e gjynahet.. ashtu .. si kunder ja u falim... mekatareve tane.... Shpetona Nga te ligat.... e mos na ler te biem.. ne. ngasje.. AMIN !..................................
......Me kete lutje....i lutem ZOTIT TE MADH NE QIELL.. KETE MENGJES , Per shendetin e plote te Zotit Agim Gashi.. i cili sot ka mengjesin me te veshtire... nga dalja ...e ketij operacioni te rende.!
...................... E kalofte me te lehta !....................Amin !

. ... FALEMINDERIT ME PERUNJESI ZOTI YNE I MADH...
...... Dhe Jete te gjate e te lumtur... krijeses tende te dashur.. Agim Gashi

.....Te nderuar Miq e dashamire.. ne se kini edhe juve ndonje lutje.. per mikun tuaj... drejtojani Zotit ne Qiell pasi .. lutja juaj do te degjohet prej TIJ dhe do tju plotesohet... AMIN !
............Gjeçim Hir ne syte e tij.... ...........................AMIN !!!


Zhanberta Gjergji**..Eja me diellin...**... Si nje pershendetje... per nje jete.....te .. Gjate dhe te ...mrekullueshme .. te te nderuarit... Mikut tone... te perbashket !!

...(( Zhan ))....


Zef Preçi


Njeriu eshte nje krijese e Deshires dhe jo e Nevojes.

Viktoria XhakoNa shkruaj, Agim! Pas një nate të errët, DIELLI sot ndriçon!Elez Alikaj:Agim Gashi mikut tim te mire dhe patriotit te madh

Ta gezoj zemren nje dhurat,
Qe te erdhi nga Kosova,
Sesht dhurate do sido

Por jan lule nga Mimoza ,

Kan aromen e Vendelindjes
Qe se gjen as kerkun tjeter
vec ne fushat e ILIRISE
Filiz te rinje me Rrenje te Vjeter,

Elez Alikaj


Lekë Mrijaj:Lutemi qe z.Agim Gashi te kalojë operimin me suksese

I nderuari miku im shkrimtar,poet,atdhetar e rapsodi i kombit z.Agim Gashi ndihem i emocionuar ne keto çaste dhe shume i pikelluar dhe me keqardhje kur lexova njoftimin tuaj qe jeni duke

u shtrirë ne spital per sherim - nderhyrje kirurgjikale transpaltin te melqisë. Ju deshiroj suksese ne nderhyrjen tuaj kirugjikale transpaltimin e melqise sherim te shpejt dhe nje jete te lumtur e pa probleme shendetesore.
Me rendesi ne zemren tuaj vullnetin eshte qe mos te humbni vetebesimin dhe dashurine per jeten dhe kete bote te mbushur perplote me çudira te ndryshme .
Ju trajtoheni sheroheni ne nje shtet Europian qe ofron kushte te mira moderne dhe te shkelqyeshme per trajtimin dhe nderhyrjet e te gjitha semundjeve... dhe deri ne sherim te plote.
Por qe kjo te arrihet, kerkohet edhe vendosmeria e juaj vullneti per jetën tuaj .Ju duke mos perfillur lodhjen mundimin perjetimet e dhimbshme ne shendetin tuaj do te arrini ta mundni semundjen te keqen . Mos harroni jeta i ka keto batica dhe zbatica. Shumë te paket jane ata qe nuk i njohin problemet shendetesore:pa to jeta nuk do te kishte fare kuptim. I forti dhe i vendosuri per jeten mendoj se ju jeni nder ata pra do ti tejkaloni pa asnje problem. Une kam besim ne Zotin dhe ne ty per sherimin tënd Agim Gashi!.
Lutemi Zotit qe nderhyrja e juaj te jetë e sukseshme te urojmë sherim sa me te shpejt për nje jete te mrekullueshme të gjate e te lumtur.

Mbetem ne shpresë se shumë shpejtë do paraqitet ndonje mik i juaj per gjendjen tende. ZOTI TE BEKOFTE AGIM GASHI.
Afërdita Zajmi

Agim; Te uroj Operacion te suksesshem dhe sherim te shpejte prane te dashurve tu!Faton Mehmeti

Njerzit e medhenje gjithnje jeta i perball me sfida,sa me e madhe e jete sdida aq me e madhe eshte madheshtia..e kete skemi nevoja te na e thoni pasi ne te gjithe e dijme,po ashtu e dijme se do e kaloni edhe kete sfide..jemi te gjithe me ju..shendet dhe jete te gjate...!!!
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi