Fatmire Dobruna:Agim Gashit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Fatmire Dobruna:Agim Gashit

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Aug 25, 2012 11:29 amFatmire Dobruna:Agim Gashit

Ishte fillimi i muajit gusht ,
N´çdo moment ndihesha ngusht .
Seq degjoj nje ze bilbili
ka OP zotri AGIMI .

E lus zotin t ju ndihmoi
edhe kjo sfide te kaloi .
Azaleja rrine n´mendim
a dot shpetoj babi im.

Qeshu bukur moj Azale
se kaloj dhe kjo OP-e.
Zoteri AGIMI pate sukses
t uroj JETE TE GJATE DHE SHUUUUUUUME SHENDET.
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi