Letër e veçant nga mikja shumë e nderuar Seferina Serani Selenica!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Letër e veçant nga mikja shumë e nderuar Seferina Serani Selenica!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jul 19, 2012 12:21 amLetër e veçant nga mikja shumë e nderuar Seferina Serani Selenica!

QENDRO AGIM DJALI....KEMI SHUME GJERA QE DUHET TI PERBALLIM SE BASHKU...PERZEJE TE LUTEM PESIMIZMIN QE "HASMI" NE TRUP TE IMPONOI...DHE MOS HARRO, SE ZOTI E THOTE GJITHMONE FJALEN E FUNDIT...PER FITIMTARET KA VEC DIELL DHE LAVDI...MOS U MPOSHT...!
JE NJE SHQIPTAR I RRALLE DHE DASHURIA E NJERZVE PER TY, DO E MPOSHTI HASMIN TEND...!!!
VELLAZERISHT...SEFERINA SERANI - PARIS.
Shumë të falemnderit mike e dashur Seferina. Qofsh me bekimin e Zotit mike e dashur!
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi