Alfred Susaj:Agim Gashit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Alfred Susaj:Agim Gashit

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jun 26, 2012 12:54 amAlfred Susaj:Agim Gashit

Mbahu i forte Agim bajraku
T'perballojme lete e murlan
Balle çdo turku e karadaku
Behu shpate qe ngulet n'shkam.

Shpresat ne Zotin qe na fali
T'i sherojme plaget e kurbetit
N'sharkine tende t'kendoje dardani
Dardani,o vendi i mbretit.

Lotet e nenes dhe te birit
Le te shnderrohen ne vese te arte
per me i veshe guret e kufirit
Dhe t'i gezojme kur t'kthehem prape....

Paçi bekimin e Zotit dhe te nenes i nderuar Agim vellai!
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi