Të dashurit e mi! Ua preszentoj Prof.Dr.med.Ulf Peter Neumann i cili bën transplantime organesh e sidomos të mëlqisë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Të dashurit e mi! Ua preszentoj Prof.Dr.med.Ulf Peter Neumann i cili bën transplantime organesh e sidomos të mëlqisë

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Apr 15, 2012 4:32 pmAdresa:

Prof.Dr.med.Ulf Peter Neumann

Direktor der Klinik für

Allgemein-,Viszeral-und Transplantationschirugie des

Universitätklinikums der RWTH Aachen

Pauwelstr.30

52074 AachenSekretariat:

Frau Schmitt, Tel. 0241-8089501, Fax 0241-8082417
Frau Heeren, Tel. 0241-8089500


e-Mail:chirurgie@ukaachen.de

Privatsprechstunden:

Nach telefonischer Anmeldung im Sekretariat

Privatstation:

PB 01,Flur 1,Aufzug B 1,9 Etage, Tel. 0241-8089335

Intensivstation:Tel.0241-80 88124

Notfälle:

s.o. oder Chirurgische Ambulanc, Tel. 0241-80 89349Të dashurit e mi! Ua preszentoj Prof.Dr.med.Ulf Peter Neumann i cili bën transplantime organesh e sidomos të mëlqisë

Prof.Dr.med.Ulf Peter Neumann ka me ma bërë transplantimin e mëlqisë nëse deri atëherë do të jetoj.
Ju lutem të gjithë qytetarëve shqiptarë dhe tjerë, shoqata e instuticione të ndryshme, parti, individë, personalitete të njohura e artistë, poet e këngëtar e sidomos mërgimtarë nga e gjithë bota që ti shkruani profesorit për shpejtimin e procedures së trasplantimit sepse frika ime nga mos qëndrimi i mëlqisë sime për kohen njëvjeçare është evidente dhe po më sjell shumë shqetsime çka po më pengon në punën time krijuese.http://www.ukaachen.de/go/show?NAVDV=0&ID=1035177&DV=0&NAVID=3135577&COMP=person

http://www.rwth-aachen.de/aw/main/deutsch/Themen/aktuelles/Neuberufene_Professoren/2010/~bfmm/Univ_Prof_Dr_med_Ulf_Peter_Neumann/


http://www.ukaachen.de/go/show?NAVDV=0&ID=1035177&DV=0&NAVID=1069001&COMP=personDuke Ju falenderuar që më parë Ju përshëndes ngrohtsisht.

Agim Gashi
Fleming str.25
52353 Düren
DeutschlanTel: 0049-2421-6934954
Hendy: 0049-171-9280864
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi