Familja Markaj nga Zürichu i shkruan Profesor Neumannit!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Familja Markaj nga Zürichu i shkruan Profesor Neumannit!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Apr 14, 2012 11:26 pmFamilja Markaj nga Zürichu i shkruan Profesor Neumannit!


I respektuar Prof Neumann!
Familja ime dhe unë u jemi falenderues për punen dhe shërbimin q`bët ju me bashkpuntoret tuaj, mikut dhe vllaut tonë te madhit Agim Gashit. Por pacienti i juaj dhe i dashuri ynë Agimi,ka me shumë se kurrë nevoj ,dhe pret me padurim ndihmën e juaj. I respektuar Prof.Neumann ju lusim ne emër te Zotit që Transplantimi te bahet sa ma shpejtë qe ashtë e mundshme, dhe Agimi ynë ti kthehet jetës se vet,familjes,shoqerise dhe rrethit ku jeton dhe vepron. Ju falenderojm nga zemra Prof.Peter Neumann . Zoti ju bekoftë ,shëndet dhe suksese ne punën tuaj te shenjtë. Me respekt të madhe per ju dhe stafin tuaj Familje K-F Markaj
.
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi