Mejreme Gjocaj:Vlla Agim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Mejreme Gjocaj:Vlla Agim

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Mar 14, 2012 12:47 amMejreme Gjocaj:Vlla Agim

Ah ,sa e veshtire eshte kjo jete !
Lotet pikojne dhe rrjedhin det!
Jo ,O Vlla ,Mik Agim ,
Hapi Syte E Mos I Mbyll !
Ne Jemi Dielli Ti Je Yll,
Kur Ti Qeshe Ne Behem Ze !
Mos Mendo Se vetem Do Te Lejm.
Kur Ti Qane Ne Behem Lot !
...
Ste Nderrojm Me Askend Ne Bot,
Ti Je Gjumi Ne Jemi Endrra !
Ti Je Shpirti Ne Jemi Zemra.
Ti Je Dielli Ne Jemi Drita !
Ti Je Vlla ,Mik Ne Qe E Pritem.
Zotit flm ,dhurate na fali !
Te jemi te gjithe bashke dhe mos te ndahemi .
Mos Mendo Se Te Harrojm!
Nuk Je I Vetmi Ne Bote.
Ne te gjithe ju dashurojme !
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi