Jemin Kabashi:Po e lus Zotin për Ty Agim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Jemin Kabashi:Po e lus Zotin për Ty Agim

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Mar 11, 2012 7:26 pm


Jemin Kabashi:Po e lus Zotin për Ty Agim

Seq me sillen kujtime
Nga koh e kaluar
Kthej mendjen prapa
Qendroj i hutuar

A thua je ti
Pyes veten time
Dhe lutem per ty
Burr i tokes sime

...
Lutem qe edhe njeher
Te kthehesh te logu i burreris
Qe t'ja marrish kenges
Ti dhe zeri i sharkis

Atje te kthehesh ti
Ku te njoha per te paren her
Te fusha e pajtimit
Te gezuar perher .........
...............
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi