Vladimir Bizhga:Zoti Agim Gashi,shëndet dhe jetë, të Uron fshati Golem i Kurveleshit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Vladimir Bizhga:Zoti Agim Gashi,shëndet dhe jetë, të Uron fshati Golem i Kurveleshit

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Mar 01, 2012 9:54 pmVladimir Bizhga:Zoti Agim Gashi,shëndet dhe jetë, të Uron fshati Golem i Kurveleshit

AI ESHTE NJERI NGA NE. NJE SHQIPTAR I MADH PA SQIM DHE OFIQE ,AI PUNONTE SI PATRIOT PER SHQIPERIN. BOTONTE REVISTEN AQ TE BUKUR I BIJE CIFTELIS , BENE POEZI ME SHUM TE NDJERA ,AI ESHTE MIKU JONE I TE GJITHVE I NDERUARI AGIM GASHI QE NA DHA LAJMIN E HIDHUR , TE DALJES SE ANALIZAVE, KEQ NE MELCI. VLLAU YNE TE UROIM SHERIM TE SHPEJTE, UNE ,JA TE SOLLA NE GOLEMIN TIM TE SOLLA O, VELLAU YNE, TE BEHESH ME MIRE. TE SOLLA TEK VENDI I BJESHKEVE E I KENGEVE LABCE. DO KENDOIM O MIKU YNE LABCE. JEMI SHQIPTAR ,JEMI VLLEZER.
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi