Tema Fundit
» Kjo është pritja madhështore për Majlinda Kelmendin në Prishtinë
Sat Aug 13, 2016 7:40 pm nga Agim Gashi

» KIMETE BERISHA - Krejt Kosova Adem Grabovca!
Sat Aug 13, 2016 6:21 pm nga Agim Gashi

» Mustafa: Ata që thirren në rugovizëm duhet të kenë besim në SHBA-
Sat Aug 13, 2016 6:12 pm nga Agim Gashi

» Nushi Istrefi - Foli Dreqi
Sat Aug 13, 2016 5:42 pm nga Agim Gashi

» ..Manifestimi Kulturor Artistik për 3 Fshatërat: Dushkajë (ish Dabishec), Gjelbërishtë (ish Hajkobillë) dhe Murrizajë (ish Gllogovicë)‏
Sat Aug 13, 2016 4:09 pm nga Agim Gashi

» URIME DITELINDJEN PRESIDENT CLNTON"
Sat Aug 13, 2016 3:41 pm nga Agim Gashi

» Vetëvendosje ia publikon numrat personal Adem Grabovcit
Fri Aug 12, 2016 6:39 pm nga Agim Gashi

» Reagon Anton Quni, tregon të vërteten për Demarkacionin
Fri Aug 12, 2016 6:29 pm nga Agim Gashi

» Reagon ashpër Limaj: Hashim, eja në shtëpi ti, Hashim ti nuk je i bërë me e ndihmu askënd!
Mon Aug 08, 2016 10:51 am nga Agim Gashi

» Bexhet Asani Bijë e shqipes
Mon Aug 08, 2016 4:07 am nga Agim Gashi

» Ja sa euro fitoi Majlinda Kelmendi, nëse fiton medaljen e artë ky është shpërblimi që e pret MË: 7 GUSHT 2016 NË ORA: 21:51 Majlinda Kelmendi Majlinda Kelmendi (52 kg) si buldozer, hoqi qafesh edhe japonezen, Misato Nagamura dhe është në finalen e madhe o
Sun Aug 07, 2016 11:33 pm nga Agim Gashi

» Majlinda si eksploziv ndaj italianes, fiton medaljen e artë olimpike për Kosovën
Sun Aug 07, 2016 11:23 pm nga Agim Gashi

» Media franceze: Albin Kurti, njeriu që dëshiron ta shpëtojë Kosovën
Sun Aug 07, 2016 7:59 pm nga Agim Gashi

» Të ndryshme!
Sun Aug 07, 2016 7:47 pm nga Agim Gashi

» Përmbytjet në Maqedoni/ 20 të vdekur deri më tani në Hasanbeg, 10 prej tyre janë shqiptarë
Sun Aug 07, 2016 3:36 pm nga Agim Gashi

» Zbulim Shkencor Tronditet Bota! Çdo lloj kanceri Kurohet për 2-16 javë
Sun Aug 07, 2016 2:01 pm nga Agim Gashi

» Së paku 15 të vdekur nga vërshimet në Maqedoni
Sun Aug 07, 2016 1:55 pm nga Agim Gashi

» AAK i ofron argumente të reja Kryeministrit: Po i humbin 8 mijë hektarë tokë
Sat Aug 06, 2016 7:48 pm nga Agim Gashi

» Të dua, Adem! Të përqafoj fort! - NGA KIMETE BERISHA
Sat Aug 06, 2016 7:12 pm nga Agim Gashi

» Lajm i gëzueshëm për të gjithë botën! Kancerit po i vjen fundi?!
Sat Aug 06, 2016 7:00 pm nga Agim Gashi

Kush është në linjë
16 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 16 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 1298 më Sun Jul 24, 2016 3:25 pm
Statistikat
Forumi ka 730 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri maloriewaxman27

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 46872 artikuj v 30835 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Përshendetje nga Fshati Akllap - Republika e Kosovës
Te nderuar vizitorë dhe anëtarë faqja e Agimit nga tani mund te hapet ne domain te ri www.akllapi.net
Villa Marigona
- Ambient relaksues
- këndi i lodrave
- sherbime cilsore
- meny Specialitetet vendore dhe te huaja
- salla te veqanta per biznes dhe familje
- dhoma me Tv, klimë , gjakuzi
- terasa verore
16 bungallova 24h shërbimin tuaj per pushime dhe fjetje , parking te mjaftushem dhe sherbime ne dhomë
PER: Rezervim 044 883 885
Magjistralja Prishtinë- Ferizaj 044 88 44 33

 

Me shume Kliko ketu
Video Klipe nga Agim Gashi
 

Te gjitha video klipet nga Agim Gashi KLIKO KETU

Koha e sakt

August 2016
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Web Faqet me të cilat bashkpunojmë
Social bookmarking

Social bookmarking Digg  Social bookmarking Delicious  Social bookmarking Reddit  Social bookmarking Stumbleupon  Social bookmarking Slashdot  Social bookmarking Furl  Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  Social bookmarking Blinklist  Social bookmarking Blogmarks  Social bookmarking Technorati  

Bookmark and share the address of diaspora on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Akllapi Net - Forum i Hapur on your social bookmarking website